8 قدم آسان برای یک استراتژی کتاب ورزشی بدنسازی برنده

منبع : کتاب: فیزیولوژی ورزشی 2. •تالیف: اسکات کی. هنگامی که برنامههای ورزشی را توسعه میدهند، درمانگران آنها را حول تمرینهای لذتبخش و بدون استرس طراحی میکنند. در واقع هیچ استرس و فشاری مانند یک ورزش سنگین و طولانی مدت روی بدن تأثیر نمیگذارد؛ بنابراین جهت کسب مقام قهرمانی یکی از مسایل مهم، تغذیه ورزشکاران است. کتاب « فوتبال و فلسفه» با رویکردی فوتبالی و زبانی عامیانه، به مفهوم امروزی متنی نو و «بین رشتهای» و حاوی مضامینی است که برای اولین بار در زبان فارسی از آنها «به زبان دانش و نه گمانه» سخن گفته میشود. همیشه ترجیح میدهم از پنج کلمه برای گفتن چیزی، به جای ده منبع کلمه استفاده کنم. بنابراین با توجه به زمینه کاری خود باید بهترین هشتگ ها را انتخاب کنید تا بتوانید با استفاده از این هشتگ ها باعث رشد صفحه خود شوید. شروع: وقتی بزرگ شدید میخواهید چه کاره شوید؟ نایب قهرمان بزرگسالان آسیا هم شده، اما این بچهها وقتی بزرگ میشوند درگیر مشکلات خانواده و زندگی میشوند و کمرشان زیر بار زندگی خم میشود. این کتاب را به تمام طرفداران ورزش فوتبال، خصوصاً دوستداران تیم بزرگ یوونتوس و البته، هواداران تیم ملی ایتالیا پیشنهاد میکنیم.

سالن های ورزشی مشهد

ماجرا از این قرار است: باشگاه یوونتوس در فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۶ به دلیل پارهای از تخلفات از سِری آ کنار گذاشته شد و به دستهی پایینتر سقوط کرد. البته نباید فراموش کرد که الساندرا در این مسیر تنها نبود و نسلی درخشان او را همراهی میکردند؛ نسلی که در سیاههی آن نامهای پرآوازهای چون جان لوئیجی بوفون در یووه، و الکساندر توتی در ردهی ملی به چشم میخورد. در چنین موقعیتی، هیچکس از ستارهای چون دل پیرو انتظار نداشت که با پیراهن یووه در سِری بی توپ بزند. آن را نوشتم چون میخواهم به بازی ادامه دهم. «این کتاب را برای این نوشتم تا بهتر درک کنم چه کسی هستم و چه کسی میخواهم باشم. فوقالعاده خواهد بود اگر شبیه چیزیهایی باشم که تا الآن دربارهشان صحبت کردهام: که آیا توانایی کنترل استعداد و مکانیزم آن را دارم، اینکه آیا واقعاً الگوی خوبی هستم و سبک مناسبی دارم. در این کتاب درباره تصمیمش برای بازی در سیدنی بعد از بازنشستگیاش از یوونتوس صحبت میکند، با اینکه خیلی پیشنهادات خوبی از ایتالیا و تیمهای اروپایی و آمریکای جنوبی داشت. با این حال دلیل اینکه دل پیرو در میان هواداران یوونتوس همچون خدایگانی مقدس پرستش میشود، نه موفقیتها و افتخارات فراوانش، بلکه وفاداری او نسبت به این باشگاه در شرایط دشوار است.

 Article was cre ated by G SA Content G᠎en erator D᠎emoversi on.

دل پیرو که با لقبِ پسر طلایی شناخته میشود، موفق شد با درخششهای متداوم خود در سری آ و لیگ قهرمانان اروپا، باشگاه یوونتوس را فاتح جامهایی گوناگون کند. دکتر کارول اِس دِوِک، یکی از شناختهشدهترین محققان جهان در زمینههای شخصیت، روانشناسی اجتماعی و روانشناسی رشد است. آن را آکادمی(فرهنگستان) روانشناسی ورزش نامیدند. این شاخه از علم روانشناسی به پژوهشگری، سنجش، پیشگیری، تشخیص، و درمان علایم و نشانههای روانشناختی کودکان و نوجوانان میپردازد، اما نباید فراموش کرد که علم روانشناسی با دیگر شاخههای علوم ازجمله علوم تربیتی، علوم اجتماعی، علوم ورزشی، علم بهداشت، جامعهشناسی و آموزش و پرورش و بسیاری علوم دیگر ارتباط عمیق و تنگاتنگی دارد. البته کتاب خواندن تنها راهکار تقویت حافظه نیست بلکه امروزه با پیشرفت علم بسیاری از راهکارهای دیگر جهت تقویت حافظه روی کار آمده است که در قابل ورزش های مختلف همچون یوگا که مخصوص رده سنی مختلف وجود دارد روی کار آمده است. امروزه با وجود میزان تاثیرگذاری تمرکز در شکل گیری شخصیت و عملکرد انسان ها راهکارهایی به وجود آمده است که از سنین کم باعث تقویت قدرت تمرکز فرد می شود. این مجموعه مقالات نافذ و شورانگیز، یک ضربهی آزاد مناسب را در اختیار تیمی برجسته از فلاسفهی بینالمللی قرار داده است.

در حقیقت این کتاب مجموعهای از مقالات را دربارهی فلسفهی فوتبال از سراسر جهان گردآوری نموده است. در این اثر دل پیرو از زندگی دوران نوجوانی، دوستیهایش، امیدها و بیمهایش و زندگی حرفهای و سبک بازیاش میگوید. چیزی به نام سبک درست یا غلط وجود ندارد. و این سبک چیزی درباره ما میگوید. تعطیلات اروپایی فوق العاده بوده است و این توقف در لیسبون نیز از این قاعده مستثنی نیست. ترکها در استانبول شش گل به همان تیم زدند. چرا همیشه تیم بهتر بازی را نمیبرد؟ جلالی: نتیجه بازی بسیار ظالمانه و بیرحمانه بود . در دیداری از هفته بیستم بوندس لیگای آلمان، بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانتس آرنا به مصاف بوخوم رفت و با نتیجه 3-0 پیروز شد. برنامه از پیش تھیه شده اضطراری برای زمان خاموشی در نظر بگیرید. اگر میخواهید گوشی خود را، بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنید، تصاویر پس زمینه جذاب بر روی آن قرار دهید، تم گوشی خود را عوض کنید یا کیبورد پیش فرض گوشی خود را تغییر دهید، برنامه های زیر را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید