Discover اکنون، برای اجرای نما چه کاری باید انجام دهیدسریع؟

از آنجاییکه نما، بیرونیترین قسمت ساختمان است و بیشتر در معرض عوامل جوی و طبیعی مانند؛ باران،تابش نور آفتاب و طوفان و غیره قرار دارد، باید در انتخاب نوع متریال برای نما بسیار دقت کرد. تنوع مصالح سنگ و آجر در رنگ، طرح و مدل بسیار بالا است به گونه ای شما میتوانید با توجه به طراحی مدنظرتان بهترین و مناسب ترین نوع آنها انتخاب و در نمای بیرونی ساختمان استفاده کنید. که هر دو مدل دارای نحوه اجرا و ساخت متفاوتی نسبت به هم هستند. همچنین امروزه سرامیک با طرح های مختلف و جدید سه بعدی؛ گل برجسته؛ مدل چوب؛ مدل ام دی اف؛ مدل های پارکت؛ طرح سنگ؛ طرح سنتی و آجر نما و … در هر حال قبل از خرید حوله خشک کن بهتر است عوامل مختلف را ارزیابی کنید و بودجه خود را در نظر داشته باشید، تا با توجه به محدوده قیمتی مورد نظر بهترین گزینه را خریداری کنید. 3) انتخاب سنگ کار حرفه ای: در نهایت با توجه به سنگ انتخاب شده باید از یک سنگ کار حرفه ای برای نصب و اجرای نما استفاده کنید. حرفه پیچ و رولپلاک نما، کاملا تخصصی است و از عهده هر فرد عادی برنخواهد آمد.  This h​as ᠎been created  by G SA Con te᠎nt Gen er at or DE MO.

نمای خشک مدرن

طراحی نمای سنگ ساختمان به دلیل تنوع زیاد انواع سنگ ها کار چندان پیچیده ای نمی باشد و قطعا به دلیل جلوه ی زیبای هر کدام از انواع سنگ های مورد استفاده در نما، ساختمان از نمای بسیار شیک و جذابی برخوردار خواهد بود. قیمت سرامیک خشک نما به دلیل نوع تولید آن که بر اساس دو گونه اکسترودی و با استفاده از دستگاه های پیشرفته ی ورقه ورقه نمودن سرامیک به ضخامت یک سانتی تقسیم بندی می شود از آن دسته سرامیک های پیشرفته است که نسبت به نوع معمولی آن گرانتر می باشد. اما بهطور کلی برای یک انتخاب مناسب میتوانید به سراغ برندهایی مانند ایران رادیاتور، بوتان و لورچ در بین برندهای ایرانی و نیز برندهایی مانند آنیت و HTM در بین محصولات خارجی بروید. انواع سنگ های ساختمانی به ویژه سنگ های طبیعی دارای ویژگی ها و پارامترهای منحصر به فردی بوده و برای استفاده در شرایط اقلیمی خاص مناسب خواهند بود. برخی از شیشه ها و یا پروفیل ها و طراحی که برای نمای شیشه ای انجام می گیرد، دارای کیفیت پایینی است و دارای قیمت تمام شده پایین هم شرکت بهساز نما هست.  Da᠎ta h as been c​re ated by GS A Conten᠎t Generator DEMO​!

و در سال های اخیر از جمله پراستفاده ترین نما ها در بین نما های شیشه ای بوده است. از جمله به جنس و نوع یرق آلاتی که استفاده می شود، و همچنین کشور سازنده آن بستگی دارد. به گونه ای که علاوه بر زیبایی و نمایی که به ساختمان می بخشد، در مصرف بهینه انرژی های مختلف بسیار تاثیرگذار است. در واقع این محصولات از چنان تنوعی در طرح و رنگ برخوردار بوده که به راحتی پاسخگوی تمام افراد با سلیقه های مختلف آنها می باشند. آخرین قیمت نمای شیشه کرتین وال که به صورت قاب دار، بدون قاب و نیمه قاب دار اجرا می شود، را از مهندسین متخصص آن دریافت کنید. یادتان باشد که دستگاه خود را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش خریداری کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید آن را بهراحتی سرویس یا تعمیر کنید. پروژه هایی که به لحاظ بودجه مالی بتوانند هزینه زیرسازی های آلومینیومی که شامل پروفیل های عمودی T vertical profil T و پروفیل عمودی کنج corner vertical profil می شود و هر کدام بین 1 تا 2 کیلوگرم بسته به محاسبات سازه ای پروژه وزن آلومینیوم دارند باید از ابتدای پروژه پیش بینی های مالی مربوط به تامین بودجه تهیه و اجرای نمای خشک را انجام بدهند تا در موعد مقرر جهت تهیه تجهیزات و اتصالات نماخشک با مشکل مالی مواجه نشوند.

استفاده از سیستم های نمای خشک با وجود مزیت هایی که دارد به دلیل استفاده از متریال های گران تر ساختمانی از قبیل آلومینیوم و استیل در تولید تجهیزات زیرسازی خود برای همه پروژه ها امکان پذیر نمی باشد. چرا که همه روزه به اجرا کنندگان آن برای بخش بیرونی ساختمان ها در حال افزایش است. همه شرکت های معتبر خدمات نما در هر زمینه ای از جمله پیچ و رولپلاک خدمات خود را ضمانت می کنند. از جمله مهمترین این موارد می توان به طراحی و رنگبندی آنها اشاره کرد. مورد دیگری که قیمت تجهیزات و اتصالات نمای خشک را به لحاظ قیمتی نسبت به سایر انواع زیرسازی های نما بالاتر می برد استفاده از کلیپس های استنلس استیل یک طرفه و کلیپس استنلس استیل دوطرفه double side tape می باشد و همچنین به کار بردن براکت های آلومینیومی نمای خشک می باشد. ما به نمایی نیازمندیم که از ما در برابر شرایط سخت آب و هوایی محافظت کند، در حالیکه در مقابل ورود آب نفوذ ناپذیر است ، به عبارتی دیگر ، به نمای پایداری نیاز داریم که هم از لحاظ زیبایی شناسی مورد پسند باشد و هم آسایش ساکنین را فراهم سازد. تایل پرسلانی یک محصول سرامیکی است که بدنه متراکمی دارد که خصوصیت اصلی آن خلل و فرج بسیار پایین آن است ( چیزی کمتر از 1%) ، این امر سطح استحکام بسیار بالایی را برای تایل ایجاد می کند و از لحاظ تکنیکی و فنی خواص بالایی را به این متریال جهت اجرای نمای ساختمان می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید