9 راه برای رشد کتاب خود بدون سوزاندن روغن نیمه‌شب

هنگام خرید کتاب به زبان انگلیسی از انتشارات دهکده زبان، علاوه بر دسترسی به انواع کتابهای انگلیسی، میتوانید از بهترین قیمتها و تخفیفهای باورنکردنی در این انتشارات برخوردار شوید. خرید کتاب زبان بهروش آنلاین یکی از آسانترین گزینهها برای دستیابی به کتب موردنظر میباشد. میتوانید از وب سایت انتشارات معتبر و باسابقه مانند انتشارات دهکده زبان که سایر عوامل کیفی و کمی را جهت برآورده کردن رضایت و نیاز مشتری فراهم میکند، دیدن نمایید و به صورت آنلاین یا تلفنی با تخفیفهای ویژه و فوقالعاده خرید خود را انجام دهید. انتشارات دهکده زبان در زمینهی فروش عمده کتاب زبان نیز خدمات فراوانی را ارائه کرده و این فعالیت را به صورت تخصصی و اصولی با سایر موسسات، آموزشگاهها، دانشگاهها، فروشگاههای کتاب مدارس و سایر مراکز فرهنگی و فروش عمده آغاز کرده است و در این زمینه دارای بیش از 20 سال تجربهی کاری موفق، میباشد. مشاوره و راهنمایی کارشناسان زبان انگلیسی در انتشارات دهکده زبان یکی از عواملی است که انتخاب و خرید کتاب انگلیسی برای آموزش آنلاین را آسان میکند. اما گاهی قیمتی که در باکس قیمت محصول وجود دارد، کمترین قیمت ارائه شده توسط فروشندگان نیست و فروشنده مذکور بنا به دلایلی دیگر مانند موجود بودن کالا در انبار دیجی کالا، امتیاز بالاتر و غیره، با قیمت بالاتری به عنوان فروشنده پیش فرض برای آن کالا انتخاب شده است لذا با کمی اسکرول میتوانید در پایین صفحه فروشنده ای را بیابید که قیمت کمنری ارائه داده است و با انتخاب او، کتاب مدنظرتان را با قیمت کمتری خرید نمایید.

نگرانی؟ نه اگر استفاده می‌کنید کتاب دقیق رویکرد!

بنابراین سعی نمایید در انتخاب ناشر خود تمامی این موارد را در نظر بگیرید و ناشری را انتخاب نمایید که بتواند مکمل کار شما باشد و کتاب شما را به درستی معرفی و در اختیار جامعه هدف شما قرار دهد. فقط لطفاً کتاب را تحت همان شرایطی که به شما تحویل داده شده و با بستهبندی مناسب برای کتابچی ارسال کنید. ضمنا وقتی که در سایت عمو کتابی، مبلغ خرید سبد خرید شما از 350 هزار تومان بیشتر شود، ارسال برای شما رایگان میشود که این نیز خود صرفه جویی در هزینه است. از انواع دیگر کتاب، کتاب دیجیتالی (e-Book) است که کتاب در قالب بستههای نرمافزاری مانندِ پیدیاف یا ئیپاب ارائه میشود که وسایلی نیز به نام کتابخوان الکترونیکی مانندِ آمازون کیندل برای خواندن آن به کار میرود. لازم بذکر است بعلت گستردگی کتب شهدا و حساسیت در ثبت خاطرات شهدا در اوایل کار از کتب کمتری بهره می بریم که ان شاءالله به دعای مادر شهدا ، زهرای بتول سلام الله علیها بر توانمان اضافه و کتب بیشتری را بارگزاری خواهیم نمود . DOI هر مقاله منتشر شده را قادر می سازد که به درستی استناد کند ، بنابراین تعداد دقیق نقل قول ها را ارائه می دهد و همچنین باعث افزایش دیداری در کار منتشر می شود.  Th is conte​nt has ​been created by ketabtala  Con​tent᠎ Generator  D em᠎oversion!

کد DOI جستجوی مجلات خاص و مقالات علمی را در فهرست نمایه سازی پایگاه داده ها و مجموعه داده های بزرگ ، به عنوان مثال در اینترنت ، آسان تر کتاب اینترنتی رایگان می کند. DOI ها محتوای را به طور دائم شناسایی می کنند. انتشارات بني هاشمي خامنه مجموعهاي کامل و بينظير از کتاب هاي کمک درسي را در مقاطع پيش دبستاني تا دبيرستان براي شما عزيزان گردآوري کرده است. آدینه بوک مرجع خوبی برای پیدا کردن کتب تخصصی و دانشگاهی است که شاید در دیگر سایتها کمتر پیدا شوند و همچنین برخی از کتابهای قدیمیتر که به اصطلاح خود کتاببازها «چاپ قدیم» هستند در این وبسایت بیشتر یافت میشود. تگ کردن اسامی نویسندگان و ناشران و مترجمان نیز باعث شده تا در حین جستجو بتوان به راحتی تمامی آثار مربوطه به آنها را پیدا کرد. خرید کتاب کمک درسی همیشه یکی از مشکل ساز ترین کارها به دلیل اینکه کتاب مورد نظر یافت نمیشود یا برای تهیه کتاب یاید مسافتی طولانی را در این هوای آلوده و شلوغی خیابان ها طی کنیم بوده و هست.

چگونه 8 چیزها روش شما را تغییر می‌دهند کتاب

ما در انتشارات متخصصان اولین اقدامی که برای چاپ کتاب شما انجام میدهیم ارائه یک مشاوره چاپ و نشر حرفهای است و پس از آن تمامی خدمات چاپ و نشرکتاب از جمله ویراستاری، صفحه آرایی و طراحی جلد و اخذ مجوزها را در راحت ترین شکل ممکن برای شما انجام میدهیم.ما باور داریم که نویسنده ها باید تمام انرژی و تمرکز خودشان را صرف خلق کتاب خود کنند، هدف ما در انتشارات متخصصان این است که راه را برای چاپ کتاب شما هموار کنیم. به عنوان نویسنده ، باید اطمینان حاصل کنید که تحقیقات خود را در مجله منتشر می کنید ، که DOI را ارائه می دهد. معمولا نویسندگانی که تصمیم به فروش کتاب خود دارند در اولین اقدام برای چاپ کتاب سفارش تیراژ بالا مثلا می دهندبه طور مثال 1000 یا بیشتر ؛ ولی متاسفانه بعضا با عدم استقبال برای خرید از جانب خوانندگان مواجه می شود که باعث می شود نه تنها سودی از چاپ کتاب نداشته باشند بلکه تمامی هزینه هایی که برای چاپ کتاب های خود انجام داده اند نیز جبران نشود.پیشنهاد ما برای این دسته از نویسندگان و یا مترجمان که هدف آنها از چاپ کتاب فروش آن می باشد؛ این است که ابتدا در سفارش اول و یا چاپ اول برای تعداد تیراژ پایین اقدام کنند، مثلا برای 500 و یا 200 جلد اقدام کنند و میزان علاقه مندی خوانندگان و موفقیت در فروش را بسنجند، اگر فروش این تعداد جلد موفق بود می توانند در چاپ دوم تیراژ بالاتری را سفارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید