5 نکته برای کرتین وال موفقیت

آجر نسوز نما قابل استفاده در شومینه ها و کوره ها می باشد و قابلیت تحمل دمای بسیار بالا حدود 1100 تا 1600 درجه سانتی گراد را دارند . آجر سوز نما داخلی قابلیت اجرا به صورت دوغابی یا تر و خشک را دارند و دارای کاربردهای فراوانی می باشند که از آن ها در بسیاری از کارهای مدرن و ساختمان های با نمای پارامتریک استفاده می شود . و به دلیل رسانایی گرمایی کمی که دارند مصرف انرژی آن ها کمتر می باشد . هر دو سیستم علاوه بر زیبایی و فراهم نمودن امکان بصری سطح شیشه ای پیوسته جهت ناظر و بیننده از ضریب انبساط و انقباض ، آب بندی و هوابندی بالایی برخوردار بوده و امروزه یکی از کاملترین سیستم های اجرایی شیشه ای رایج در دنیا به حساب می آیند. شرکت آرمن مجموعه ای پویا و مدرن بوده که فعالیت خود را در صنعت نماهای خشک از جمله سیستم شیشه ای کرتین وال، نمای مدرن اسپایدر، نمای کامپوزیت ، نمای سرامیک و … آرمن متشکل از تیمی متخصص و متعهد با بکارگیری دانش روز ، بهترین مشاوره، طراحی و اجرای نما را در پروژه های شما خواهد داشت. دو گروه از سنگ های طبیعی که در نمای ساختمان به کار می روند،سنگ های آهکی و سنگ های آذرین هستند.سنگ های آهکی معمولاً به دلیل وجود رگه هایی که در آنها دیده می شود،استحکام چندانی ندارند.مشکل سنگ های آذرین معمولاً جذب آب پایین و عدم چسبندگی با بدنه ساختمان است.

اکنون باید بخرید برنامه‌ای که کاملاً برای شرکت طراح و مجری نما ساخته شده است

عامل دوم: جنس سنگ هایی که در نما یا دیواره ساختمان به کار رفته هم در این قیمت شرکت طراح و مجری نمای خشک گذاری مهم هستند. سنگ آهک:نمونه هایی از پر مصرف ترین سنگ های لایم استون عبارتند از : سنگ سمیرم،کوه سفید قم،اسلام آباد و مزایای این سنگ قیمت مناسب و یکدستی در رنگ آن است و جذب آب بالا و مقاومت کم در برابر فرسایش از معایب آن است.از این رو این سنگ ها تنها برای مکانهای دور از رطوبت و فرسایش می توان توصیه کرد.بهترین مکان کاربرد آن کنار راه پله ها (بغل پله ها) و دیواره پارکینگ می باشد. می باشد. یکی از عوامل بسزا مداخل تعیین قیمت شستشوی نمای ساختمان نوع انعطاف ناپذیر مصرفی می باشد. انتخاب نمای مناسب برای هر ساختمانی با توجه به کاربری و بسیاری از عوامل دیگر امری کاملا تخصصی می باشد. به دلیل تولیدات صنعتی آجر نسوز نما داخلی به فراوانی و با قیمت های مختلف قابل دسترس می باشد و این ویژگی از جمله مزیت های مهم آن ها در برابر محصولاتی از قبیل سنگ و چوب ترموود می باشد . و بالاخره به عنوان نکته ی پایانی باید گفت که نکته ی حائز اهمیت در مورد آجر نماها در این است که باید دارای استاندارد های لازم باشند و در برابر عواملی از قبیل رطوبت ، گرما و نفوذ آب و … This has be᠎en gen erated ​with GSA​ C​ontent Generator DEMO!

نمای خشک مدرن

در اجرای نمای ساختمان از جمله پر کاربرد ترین مصالح ، آجر نسوز نما پلاک می باشد و با توجه به تنوع بالایی که در رنگ و سایز دارند ، به خوبی می تواند نیاز های طراحان را بر آورده سازد . این پایه ها ارتفاعی حدود 12 الی 20 سانتی متر دارند و حداکثر ضخامتی که شیشه های هندریل می تواند داشته باشد 20 میلی متر است. این آجر ها همچنین مقاومت بالایی در برابر مقابل عوامل جوی و محیط های اسیدی دارند . 4. پایداری سنگ در برابر عوامل محیطی: سنگ طبیعی باید شرایط فیزیکی و شیمیایی محیط را تحمل نماید لذا باید در برابر باد،یخبندان،تغییرات دما و در صورت وجود جریان آب و همه عوامل فرسایش مقاومت کند. بنابراین با مشورت هایی که تیم طراحی انجام می دهد ابتدا سبک ضروری برای نمای ساختمان شما را پیدا می کند و سپس اقدام به شخصیت سازی برای طرح اولیه می کند.

قیمت سنگ نمای خشک

آرمن طرح و نما با همکاری تیمی متخصص و خبره در جهت مشاوره ، طراحی و اجرای نمای ساختمان به خصوص نمای مدرن ساختمان فعالیت دارد. شرکت آرمن طرح و نما ارائه دهنده راهکار های کاربردی برای طراحی های خاص معماران، در سال 1395 تاسیس شد. ما در آرمن طرح و نما به شما اين اطمينان را مي دهيم تا در کوتاه ترين زمان ممکن پروژه اجراي نماي کرتين وال مدرن، را تحويل دهيم. اجرای نمای ویژه ساختمان و انواع پارتیشن اداری از جمله فعالیت های آرمن می باشد. آرمن به عنوان مجری انواع نمای خشک “نمای کرتین وال ، نمای اسپایدر، نمای سرامیک خشک، پنجره های آلومینیوم ترمال بریک و… این نوع سرامیک خاصیت عایق بندی بهتری دارد زیرا گوهر درشتي خود دارای پستو هایی است که مورث این خاصیت می شود. لازم به ذکر است ، این روش از اجرای سرامیک و همچنین جنس تایل های سرامیک خشک پرسلانی ، ظاهری چشمگیر به نمای پروژه آزادی بخشیده است. 4 تنوع رنگ: با توجه به وجود تنوع رنگ ورق ها طراحان می توانند از رنگ های بسیار متنوع و مختلف از جمله رنگ های متالیک در طرحهای خود استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید