5 میان‌بر برای نمای خشک مدرن که می‌شود نتیجه در پرونده منجر شود

زيبايي نما را دوچندان مي کند و آن را خاص تر جلوه مي دهد. برای رنگ کردن پانل ها از سیستمهای بسیار پیشرفته و با کیفیت بالا استفاده شده است تا رنگ مورد نظر بالاترین کیفیت و بهینه ترین مقاومت را در برابر شرایط نامساعد جوی و آلودگی های صنعتی داشته باشد. اين نوع نماها در برابر آب و هوا نيز مقاومت بالايي دارند. اين نوع نما بسيار مقرون به صرفه تر از نماهاي سنتي حجيم و سنگين است، زيرا از مواد سبک، ساخته شده و عايق بسيار خوبي در برابر عناصر مختلف محيطي مي باشد. مواد افزودنی موجود در رنگ های اسپکترا باعث بازتابش نور با شیب های مختلف می شود که ظاهری شبیه رنگین کمان به ورق های آلومینیوم کامپوزیت می دهد. رنگ نورهای استفاده شده در طراحی نما نیز بسیار مهم است که حتماً می بایست رنگ نورها در هماهنگی کامل با رنگ متریال مورد استفاده در طراحی نما باشد. همچنین امکان استفاده بسیار آسان از انواع عایق های ساختمانی در این فضانیز وجود دارد.

شرکت طراح و مجری نما

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که قبل از اجرای آبنما، عایق بندی به طور کامل صورت پذیرد. شرکت بهین نما گستر سرمد، با نام تجاری بهین نما فعالیت خود را در بخش های مشاوره، ساخت و اجرای پوسته ی خارجی ساختمان و اجزاء آن متمرکز نموده است . دخل کشورمان شرکت های گوناگونی هستند که دردانه این زمینه فعالیت می کنند. لایه آلومینیوم رو از آنجا که در معرض تابش آفتاب و نیز در مجاورت هوا می باشد باید از نظر ضخامت و نیز کیفیت رنگ شدگی کیفیت بسیار بالایی داشته باشد . یکی از انتخاب های خوب، استفاده از رنگ های آلومینیوم در نمای ساختمان می باشد. آلومینیوم کامپوزیت پانل از دو صفحه آلومینیومی هریک به ضخانت 5/. میلیمتر و یک هسته پلی اتیلنی به ضخامت 3 میلیمترتشکیل شده که توسط فرایندهای شیمیائی و مکانیکی در حین پروسه تولید به هم متصل می گردند.صفحه روئی آلومینیوم تسط ماده ای بنام PVDFپوشانده شده که باعث می شود سطح این محصول در مقابل خراشیدگی٬ و شرایط مختلف آب و هوا بسیار مقاوم گردد. نحوه اجرا و نصب اين دو عنصر، از جمله نسبت آنها به يکديگر، خصوصيات و لنگرگاه هر دو تاثير جدي بر طراحي سيستم کرتين وال دارد. ᠎Po st has  be᠎en generat ed  by G᠎SA Con tent Gen erator ᠎DE MO!

قیمت نمای خشک

نماي کنيتکس از ديگر گزينه هايي است که مي توان در طراحي نما انتخاب و مورد استفاده قرار داد. درون این بازارها می توان صفت و سرامیک هایی را پیدا کرد که از گذشته باقی الباقي اند و یا دارای نمونه های قدیمی می باشند. اشاره کرد. چوب هاي فرآوري شده بهترين گزينه براي نما هستند زيرا در برابر نفوذ ات، رطوبت و آتش سوزي مقاوم سازي مي شوند و طول عمر نما را بالا مي برند. این لایه علاوه بر معرفی برند ورق ، نام تولید کننده ، لوگو و سایر موارد تبلیغاتی ، از خشدار شدن ورق در اثر حمل و نقل ، جابجایی و در طول نصب جلوگیری می نماید و پس از نصب جدا گشته و دور انداخته می شود . این درزها بین یک تا زم دو سانتی چهارده گره طول عرض دارند و یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمان، نماهای فریم بي حس می باشد که زیبایی، آب بندی مناسب، برپايي مغفل و حاصل گذاری مناسب را به سوي مصور یکجا ارائه می دهد. نمای کامپوزیت از دو ورق آلومینیومی و یک لایه پلاستیک پلی اورتان صنع می شود که این لایه ها با دل آشوب از طريق اکستروژن به سوي یکدیگر پرس می شوند.

وجود اين عايق ها به ميزان قابل توجه هزينه هاي سرمايشي و گرمايش ساختمان را به حداقل مي رسانند. ایجاد جنبه های بصری در شهر، افزایش ارزش ساختمان، جلب توجه رهگذران، معرفی ساختمان و تبلیغ جنبه های تجاری آن از دیگر اهداف مهم نورپردازی نمای ساختمان است. طوسی، رنگ یکه تاز سبک طراحی داخلی مدرن، جمان نمای این سرویس بهداشتی زیبایی بینظیری ایجاد کرده است. مشابه طرح کاشی سیلوا که اندر این آپارتمان زیبا، نمایی باشکوه ایجاد کرده است. طرح های تجاری سقف کاذب کناف ما جدیدترین طرح های کناف ایران میباشد . این نوع تایل گچی نیز تأسیسات پشت سقف را به خوبی پوشش داده و جنبه دکوراتیو دارد در این نوع تایل ها به صورت کشویی در کنار هم قرار گرفته و قابلیت جدا شدن را دارند بنابراین به راحتی می توان در صورت نیاز به تأسیسات پشت سقف دسترسی داشت اما در اغلب مواقع سقف ها به صورت مسطح و بدن برجستگی تزئین شده و تنها از روش نورپردازی استفاده می شود . نوع آلیاژ آلومینیوم عموما ۳۰۰۳ می باشد که البته استفاده از آلیاژ ۱۱۰۰ نیز مرسوم می باشد . اما لایه آلومینیوم پشت به علت اینکه در معرض نور و هوا نیست و تأثیری در زیبایی نما ندارد معمولا از کیفیت پایین تری برخوردار است و ارزان تر نیز هست .

اتصالات نمای خشک

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد نحوه اجرای نمای سرامیک خشک بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید