5 از جنجالی‌ترین کتاب های روانشناسی جناس‌ها می‌توانید پیدا کنید

خرید کتاب روانشناسی رابطه به افراد کمک میکند تا بتوانند ارتباطات خود را مدیریت کند. این کتاب داستان واقعی زندگی افرادی که قادر نیستند اطرافیان و اشیا پیرامون خود را تشخیص دهند، تیک عصبی دارند و بی اختیار ناسزا میگویند، در عین داشتن استعدادهای خارق العاده در چشم دیگران افرادی عقب مانده و دیوانه هستند را بازگو میکند. از سرفصل های آن می توان به روند تاریخی مطالعات یادگیری و زمینه های فلسفی آن، رفتارگرایی، نظریه شناختی اجتماعی، چشم اندازهای جدید در یادگیری و… کلید تغییر را فشار بده از محبوبترین کتاب های روانشناسی است که به 30 زبان ترجمه شده است. در کتاب روانشناسی مردی که زنش را با کلاه اشتباه میگرفت، الیور ساکس به داستان زندگی افرادی که در اختلالات و بیماریهای روانی گم شدهاند، اشاره دارد. بهتر است بدون ترساندن، نگرانیها را با آنها در میان بگذارید و به سؤالاتشان با دقت جواب بدهید. البته دقت داشته باشید که جهت ورود به پورتال همگام نیازی به طی کردن مراحل پیچیده و دشوار نیست. Da ta has ᠎been g ener ated  with the  he lp  of G᠎SA᠎ Content Generat᠎or ᠎DEMO᠎.

کتاب روانشناسی

البته در کتاب شیرجه در خوشبختی دنیل تاد گیلبرت راه حلهای مناسبی برای استفاده صحیح از قدرتهای ذهنی خود به ما آموزش میدهد. داستان این کتاب طیف گستردهای از موضوعات، از علل و نحوهی ارائه اختلالات روانشناختی تا درمان و حمایتهای موجود را در اختیار خانوادهها قرار میدهد. در واقع نویسنده در این کتاب به ما نشان میدهد که چرا و چگونه ذهن ما اتفاقات را پیش بینی و و درباره اوضاع زندگی ما در آینده اشتباه میکند و به دلیل همین پیش بینی غلط، تصور زندگی در آینده برای ما سخت میشود. دنیل کانمن در این کتاب قصد دارد دیدگاهی جدید درباره چگونگی فعالیتهای ذهن با توجه به پیشرفتهای شناختی تازه در علم روانشناسی اجتماعی، ارائه دهد. کودکان به توجه بیشتری ازسوی والدینشان نیاز دارند. بدین معنی که یک احساس شخصی مبتنی بر درست یا غلط بودن امور دارند . و به همین دلیل بیشتر افرادی که به نظرتان محتوای بسیار خوبی تولید میکنند عشقی حقیقی به موضوع محتوایی دارند که تولید میکنند.

در کتاب والدین سمی سوزان فوروارد قصد دارد با ارائه راهکارهای مفید، به همه افرادی که به هر دلیل توسط والدین دچار آسیبهای روانی شدهاند کمک کند تا از بند گذشته تاریک خود رها شوند. اکثر افراد به دلیل تنبلی و راحت طلبی از تغییر عادتهای نادرست فراری هستند. بنابراین، جهت وارد شدن به این سایت با مشکلی رو به رو نخواهید بود. او در این کتاب با ارائه طیف گسترده ای از آزمایشات علمی ، یافته ها و حکایات سعی دارد به ما و اطرافیان کمک کند تا انجام اشتباه و رفتارهای عجیب را به حداقل برسانیم. این کتاب به ما نشان میدهد که چه زمانی میتوانیم به غریزه اعتماد کنیم. باید کودکانی آگاه، قوی، سرشار از اعتماد به نفس تربیت کرد و در حد نیاز به آنها نکات تربیتی در زمینۀ جنسی را آموخت. مانند کاری که کلاهبرداران، افرادی که آگاهانه محصولات معیوب را میفروشند و کسانی که تلاشهای غیر صادقانه برای متقاعد کردن انجام میدهند. برخی از افراد نیز با خانوادههای مشکل داریا شرایط بحرانی مثل اعتیاد و بیماریهای روانی بزرگ میشوند که این امر اثرات ناخوشایند و بعضا غیر قابل جبران در زندگی آینده افراد دارد. نویسنده در این اثر راجع به افرادی که مشکلات ادراکی و ذهنی غیر معمولی دارند، خاطرات خود را فراموش کردهاند و به همراه آن، بخش اعظم وجود خود را نیز از دست داده اند، صحبت میکند.

کتاب های روانشناسی

در واقع این کتابها و کتابهایی که بر اساس یک رویکرد در روانشناسی تهیه شده، به اضافه اینکه مثلاً جدا از اینکه انتشارات ارجمند نشر خوبی است- انتشارات «ارجمند» و «نسل فردا» با هم هستند و اسمشان یکی است- ممکن است روی بعضی از کتابها نام «ارجمند» را نبینند و فقط «نسل فردا» را ببینند، اما حتماً این آرم ارجمند وجود دارد؛ اگر بخواهم بر مبنای همین کتاب به شما معرفی کنم، آقای متیو مککی روانشناسی است که کتابهای علمی اما برای عامه مینویسد. در این کتاب شما متوجه میشوید که چرا در مدیریت خود و پایبند بودن به برنامههایتان به مشکل برمیخورید. از ماجراهای مراجعین مطب خودش به خوبی در کتاب استفاده کرده و تجربههای واقعی نقل شده در کتاب، باعث انتقال بسیار خوب مفهوم میشود. گلدول در این کتاب انقلابی در راه درک ما از جهان درونی مان ایجاد می کند. می توان گفت که این کتاب از بهترین نمونههای ادبی در ادبیات روانشناسانه است. در این کتاب سوگیریهای شناختی در ارتباط با هر نوع تفکر به خوبی ترسیم شده است. اینجا در انگلیس، وقتی به قفسۀ کتابهای پرفروش کتابفروشیهای واتراستونز سر میزنید، کتابهای فلسفی پیدا نمیکنید ولی در کُره کتابهای فلسفی پرفروش میشوند».

کتاب های سلامت و روان

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ادامه مطلب لطفا از صفحه ما بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید