4 از جنجالی‌ترین نحوه اجرای نمای خشک ساختمان جناس‌ها پیدا خواهید کرد

استفاده از مصالح مصرفی صنعتی در لایههای مختلف نمای خشک اعم از پروفیلهای آهنی، آلومینیومی یا گالوانیزه و استیل و نیز کاهش امکان خطای انسانی در بخشهای مختلف مثل عدم استفاده از ملاط و درنتیجه حذف درصد اختلاط ملاط، باعث افزایش کیفیت اجرای نمای خشک در مقایسه با انواع دیگر نما میشود. سنگ گرانیت صیقلی زیباترین نوع این مصالح به شمار می آید که موجب انعکاس نور شده و ظرافت و زیبایی خاصی به نمای ساختمان می بخشد. ضریب اصطکاک؛ این امر نیز نشان دهنده میزان لیز بودن سرامیک است که با نشان «سی او اف» نشان داده می شود. این نوع بتن در برخی از پروژه های بزرگ به عنوان اولین انتخاب برای نماکاری محسوب می شود و به دلیل پایین بودن هزینه های بتن اکسپوز نسبت به سایر مصالح, سازندگان ترجیح می دهند از آن استفاده نمایند. هزینه نمای فول فریم لس از سایر نما ها، گران تر می باشد. عدم استفاده از ملاط موجب شده اجرای این نما سریع و آسانتر از سایر انواع نماها صورت گیرد.  Th is a rtic le h᠎as  be en done ᠎by GSA C on tent​ Gen er ator Dem​oversion .

نحوه بازیابی اجرای نما

عدم استفاده از ملاط باعث میشود بار مرده ساختمان تا حدودی ۸۰ کیلوگرم به ازای هر مترمربع از نمای ساختمان کاهش یابد که باعث مقاومت بنا در برابر نیروی زلزله و کاهش خسارات و تلفات خواهد شد. در اجرای نمای خشک برای اتصال المانها به یکدیگر از ملاط استفاده نمیشود. امروزه فروشندگان و فروشگاههای سنگ نما بهمنظور پیشی گرفتن از یکدیگر به دنبال فروش ارزان سنگ نما هستند. نصب لایه عایق به صورت پیوسته در جهت پوشاندن دیواره ساختمان، باعث حفظ تعادل دما در تمام سطح می شود و از مشکلات ناشی از ایجاد پل های حرارتی و قطع شدگی عایق حرارتی در اطراف ستون ها و تیرها و محل اتصال آنها به یکدیگر که در دیوارهای معمولی به وجود می آید را نخواهد داشت. سنباده زنی و پاکسازی گرد و غبار و غالباً شستشوی آن ها می تواند یک سطح قابل قبولی را برای شروع رنگ آمیزی ارائه دهد. زمان اجرای کار: معمولا در فصلهای سرد که سرعت خشک شدن رنگ کمتر است، قیمت نقاشی ساختمان بیشتر اعلام میشود. هزینه نقاشی ساختمان با قلممو به دلیل مساحت کوچکی که رنگ میکند بیشتر است و در حال حاضر این روش کاربرد زیادی برای نقاشیهای ساده ندارد. اگر علاقه مند آشنایی با نحوه اجرای نمای خشک ساختمان و دتایل اجرای نمای خشک هستید، تماشای فیلم اجرای نمای خشک را به عنوان یک پیشنهاد طلایی از ما پذیرا باشید!

آماتورها نمای خشک سنگ اما نادیده بگیرید فقط چند آسان مسائل

نمای بیرونی از دیواره ساختمان جداست و همین امر سبب جلوگیری از تابش مستقیم آفتاب و برخورد مستقیم قطرات باران به دیوار ساختمان می شود و در واقع از ساختمان، همچون سری، در برابر عوامل جوی محافظت می کنند و به عنوان حایلی بین داخل و خارج ساختمان عمل می کند. این در حالی است که اتصالات استفاده شده در نمای غیر نمایان به هیچ عنوان قابل مشاهده نیستند. اگر از بیرون به نمای نمایان نگاه کنید، بست های نگهدارنده مصالح را به شرکتهای نمای خشک در تهران وضوح می بینید. ۱۰- یک نمای کلاسیک ساده ویژه نمای ساختمان یک طبقه را مشاهده می کنید . وجود این فضا در اکثر سیستم های نمای خشک مشهود است. یک سیستم نمای موفق، نمایی است که زیبایی و بهرهوری انرژی را باهم داشته باشد. از طرف دیگر هم جدا شدن لایه رویه نما، زیبایی نما را برهم میزند درصورتیکه در این نوع نما به دلیل استفاده از یک نوع مصالح، رفتار مصالح در برابر تغییرات دمایی یکسان و قابل پیشبینی خواهد بود.

لذا در این عرصه پر تلاطم اقتصادی بازار سرامیک هم بی نصیب نمانده و قیمت رو به افزایشی را تجربه نموده است در هر صورت نمی توان قیمت واحدی را برای این محصول مهم در نظر گرفت کما اینکه بسته به نوع؛ جنس؛ و زیبایی محصول قیمت های متفاوتی برای آن در نظر گرفته خواهد شد. نما همواره مورد توجه عموم قرار میگیرد، لذا زیبایی جزء جداییناپذیر هر نما میباشد. چون نمای بیرونی ساختمان همواره در معرض انواع آلودگی ها قرار گرفته است. باید گفت علت اصلی سیاه شدن نمای ساختمان وجود سولفور آهن یا پیریت در آجر است. همان طور که از نام این نما بر می آید، به صورت خشکه چینی اجرا شده و تفاوت اصلی آن با نماهای ملاتی در نحوه اتصال مصالح به بدنه سازه است. در نمای خشک مصالحی که پوسته ساختمان را تشکیل می دهند ، به اندازه ای از دیواره اصلی فاصله دارند. شرکت زیباآشیان بر اساس شناسایی سلیقه مشتری و بر مبنای اصول زیباشناسی ، معماری و همچنین مسائل مربوط به اجرا و تکنولوژی های روز نما ، اقدام به طراحی نمای خشک با استفاده از بروز ترین و مدرن ترین نرم افزار های طراحی برای مشتریان محترم می نماید. نمای خشک یکی از مدرن ترین و محبوب ترین نماهای امروزی است که در اجرای آن به جای استفاده از ملات سیمانی و دوغاب از چارچوب های نگهدارنده استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید