3 قدم آسان برای یک استراتژی نمای سنگ برنده

در حالت کلی سنگ های نما با ابعاد کوچک تر به دلیل استفاده از سنگ لاشه ، ارزانتر از سنگ نماهای با ابعاد بزرگ می باشند. 3) متریال اتصالات: در نصب نمای سنگ ساختمان به روش خشک از برخی متریال ها برای اتصال استفاده می شود که جنس و تعداد اتصالات نیز در قیمت نمای سنگ ساختمان تاثیر دارد. برخی اوقات در نمای ساختمان ها مجسمه هایی به سبک رومی مشاهده می شود که استفاده از آن به خواسته و سلیقه و البته بودجه ی صاحب ملک بستگی دارد. سنگ نما را بسته به نوع طرح و نظر طراح می توان به حالت های مختلفی روی نما نصب کرد. شما به عنوان شخصی که قصد دارید نمای ساختمان خود را طراحی کنید در کنار طراح و آرشیتکت خود ، که به مثابه فردی متفکر و صاحب فکر نسبت به وضعیت موجود پروژه است توانایی آن را دارید که مسببات به وجود آوردن مکانی با کیفیت را برای ساکنان شهری پدید آورید.

ی بیرونی ساختمان میشوند.

قبل از خرید سنگ نما باید این نکته را در نظر بگیرید که پروژه شما به چه مقدار سنگ نما نیاز دارد. ترکیب فرهنگ های متفاوت در جهان امروزی، دیدگان هنر مشاهده گرایی را به سمت نمای رومی امروزی سوق می دهد. قابهای استاد برای حداکثر جا به جایی نسبی مجاز در طبقات طراحی و طول آن اندازه طبقات بوده ولی قابهای خرپا بر اساس عرض دهنه سازه یا ارتفاع طبقه ساخته میشوند. امروزه با پشرفت تکنولوژی مصالح متنوعی برای ساخت نمای بیرونی ساختمان استفاده می شود که یکی از محبوب ترین آنها طراحی نمای سنگ و اجر است که میتواند تعادل را به گونه ای در نمای بیرونی ساختمان ایجاد کند زیرا سنگ عنصری سرد و آجر عنصری گرم است و در ترکیب با یک دیگر باعث ایجاد تعادل در نمای بیرونی ساختمان میشوند. تمامی مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی، علاوه بر این که دارای ویژگی های زیادی هستند، از برخی نقاط ضعف و ایراداتی نیز برخوردار می باشند. تا به این قسمت نحوه نصب سنگ نمای ساختمان و نکات مهم در اجرای نمای سنگی مورد بررسی قرار گرفت. سنگ های کوهی یا سنگ قله ، به دلیل استخراج مستقیم از معادن ، تیز گوشه هستند.

شرکت های نمای خشک

از دیگر دلایل استفاده از سنگ در نمای ساختمان، امکان استفاده از این نما در انواع سبک های معماری مدرن و کلاسیک می باشد. 2) اطلاع از قیمت سنگ: دومین مرحله از نماکاری سنگی ساختمان، داشتن اطلاعات لازم در مورد قیمت سنگ انتخاب شده است که تاثیر زیادی در انتخاب نوع سنگ شما می تواند داشته باشد. سنگ نمای ساختمان، سازه ساختمانی است که انتخاب نوع، رنگ، و جنس خوب آن بر ارزش ساختمان شما افزوده و توجهها را به خود جلب میکند. سپس، باید به این نکته توجه کنید که شما چه انتظاراتی از سنگ نما دارید و برای چه کاربردی از آن بهره میبرید. در حالت کلی سنگ مرمریت چگالی بالایی نسبت به سنگ تراورتن دارد. در واقع مرمر نسبت به مرمریت دگرگونی بیشتری را تحمل کرده است. سنگ چینی به مرمریتی گفته می شود که بافتی تمام بلورین، دانه ریز و هم اندازه دارد و در مناطق دگرگونی با شدت کم تشکیل می شود.

سیستم های مدرن نما

این سنگ ها به دلیل ساختار ضعیف خود استحکام چندانی ندارند و حداقل ضخامت آنها برای استفاده در نما باید بیشتر از ۸ سانتیمتر باشد. اوصل اجرای نمای سنگ ساختمان در اسکوپ کردن با ایجاد یک سری شیار بر پشت سنگ نما و پس از آن بسته شدن شیارها با آرماتور بندی گالوانیزه برای تماس بیشتر سطح سنگ با دوغاب و احتمال ریزش کمتر همراه است. برای اینکه بهتر کمکتون کنیم باهامون تماس شرکت اجرای نمای سرامیک خشک بگیرید ? پیش از اقدام به خرید سنگ نما باید انتظارات خود و نوع کاربری آن را برای خود مشخص کنید تا بتوانید انتخابی عالی و خریدی بیدردسر را تجربه کنید. سنگهای آذرین آب را به خوبی جذب نمیکنند. این حفره های کوچک آلودگیها را در خود جذب و نمای ساختمان را سیاه میکنند و باعث خوردگی بیشتر نمای ساختمان میشوند. 1. ۱.سنگ نما باید متناسب با اقلیم و شرایط آب و هوا انتخاب شود بهطور مثال: اگر در منطقه سرد و مرطوب زندگی میکنید حتما سنگی را انتخاب کنیدکه از تخلخل پایینی برخوردار باشد و در برابر یخ زندگی و سرد شدن هوا متلاشی نشود. 7) تاثیر رنگ سنگ: هر اندازه رنگ سنگ استفاده شده در نمای سنگ ساختمان روشن تر باشد، و به رنگ سفید نزدیک شود، از قیمت بالاتری برخوردار می شود.

Th​is a rtic le has  be​en ​done with the ​he lp  of GSA​ Con᠎te nt G ener᠎ator Demover᠎si on!

دیدگاهتان را بنویسید