3 عملی نکاتی درباره اجرای نما و توییتر.

اجرای این سیستم به دلیل عدم استفاده از ملات، درقسمتهای مرتفع ساختمان بسیار سریعتر و آسانتر از سایر روشهای اجرای نما میباشد. این سیستم با پنلهای رسی و سنگ، سرامیک، شیشه و کامپوزیت قابل اجرا میباشد. قبل از استفاده از چسب، لازم است پلاستر سیمانی روی دیوار اجرا شود.چسب باید در قسمت پشت آجر، سنگ و یا سرامیک پهن شود، به گونهای که هیچ قسمت چسب نگرفتهای در پشت قطعه وجود نداشته باشد. یکی از اثرات اصلی این تابش نور، ایجاد تغییر در رنگ و طرح سنگ است. همخوانی داشته باشد مهم است و نیاز به مطالعات مهندسی دارد. فضای خالی که بین نما و عایق قرار دارد خود بهترین عایق حرارتی میباشد لذا این سیستم نقش بسزایی در کاهش اتلاف انرژی دارد. همچنین یادتان باشد که در صورت انتخاب نصب روی زمین فضای بیشتری را از دست میدهید. وقت بخیر ، تصویر بیشتری موجود نیست. بالا رفتن این دما با توجه به میل افراد منعی ندارد، اما دمای کمتر به هیچ عنوان مناسب نیست.

قیمت نمای خشک

در این روش پس از آماده سازی ورقهای کامپوزیت و ایجاد خمهای مورد نیاز با دستگاههای مخصوص، مطابق تصویر زیر ورقها با استفاده از پیچ به زیرسازی متصل میشوند. اجرای سیستم نمای خشک در ابتدا نیاز به مطالعات مهندسی دارد و به غیر از مهندسین ناظر پروژه، پرسنل اجرایی دیگر میتوانند کارگران ساده آموزش دیده باشند. لازم به ذکر است که این چسب مانند یک ماده الاستیک عمل میکند و توانایی جذب حرکات ارتعاشی قطعه کارشده (کاشی، آجر و..) و زیرسازی را دارد. زمانی که محیط از آب اشباع میشود در محلهای درزبندی شده، آب میتواند نفوذ کند و ممکن است یخ بزند و در نهایت، آجر و یا سرامیک از سطح نما کنده شود. برخی از این تجهیزات به­صورت برقی یا شارژی کار می­کنند که لازم است در زمان خرید حتما به این مورد نیز توجه داشته باشید. اجرای نمای کامپوزیت اغلب در ساختمانهای بزرگ و در سطح های سلب و یکپارچه متداول است. در میان انواع سنگ نما، سنگ گرانیت به عنوان پرکاربردترین نوع شناخته میشود که در اغلب بخشهای داخلی ساختمان کاربرد دارد. ۵- در طراحی این ساختمان یک طبقه از نمای کلاسیک و متریال سنگ تراورتن استفاده شده است . Art᠎ic​le has  been created  by GSA Conten᠎t  Ge​nerato᠎r DE​MO.

ی مورد استفاده در ساختمان خود دچار تردید شده باشید.

نمای ساختمانی با طراحی دوبلکس در زمینی به مساحت 440 متری به همراه فایل کامل نقشه معماری و نمای ساختمان می باشد.نقشه ساختمان دوبلکس را در سایت ما می توانید مشاهده کنید. 1-کرتین وال فیس کپ (قابدار): این در این نوع نمای شیشه ای قابها روی سطح شیشه نمایان ومشخص هستند و بسته به طراحی میتوانند اشکال و رنگهای مختلفی داشته باشند. نماهای خشک ساختمانی انواع مختلفی دارند که بسته به کاربری یک ساختمان و شرایط پروژه میتوانیم برای سیستم اجرایی نما تصمیم گیری کنیم. توصیه شرکت نما دیزاین به شما این است که حتما از مهارت تیم اجرایی نمای کامپوزیت در پروژه خود اطمینان حاصل کنید. در تمامی روشهای اجرایی ابتدا باید زیرسازی ورقهای کامپوزیت با قوطی های فلزی صورت گیرد سپس متناسب با نوع روش پروفیل های مورد نیاز برای نصب کامپوزیت نصب گردد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برا انتخاب نوع نمای مورد استفاده در ساختمان خود دچار تردید شده باشید. Post was g en erated wi​th the ​help of G SA​ C​onte​nt G᠎en​erat or D em oversion!

انواع روش های نمای خشک

3-یونیتایز: در این سیستم پانلهای شیشه ای نما به صورت پیش ساخته در کارخانه ساخته میشوند و فقط در کارگاه نصب میگردند. در صورت استفاده از روش فلزی باید پروفیلهای قوطی شکل به صورت عمود بر جهت نصب چوبها و با فاصله 50 سانتیمتر قرار گیرند. توجه داشته باشید تعداد سوراخ کاری و پیچ کردن سنگ ها باید استاندارد و فاصله حتما رعایت شود. درسیستم نمای خشک ابتدا یک عایق حرارتی به طور مستقل با اتصال مکانیکی یا چسب به بدنه ساختمان محکم میشود سپس چهارچوب یا اسکلت نگهدارنده که از جنس چوب، فولاد یا آلومینیوم میباشد به ساختمان متصل شده تا نمای خشک با رعایت فاصله از عایق حرارتی بر روی چهارچوب نگهدارنده قرار گیرد. در واقع نماهای خشک سیستم اجرای صنعتی و مکانیکی داشته و دیگر روشهای سنتی در این بین کاربردی ندارند. در واقع نمای کامپوزیت نوعی نمای مدرن است که پوششی از ورقهای آلومینیومی با مشخصات فنی مقاوم در برابر عوامل خارجی و محیطی می باشد. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سرامیک نمای خشک وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید