10 روش برای داشتن (الف) اضافی جذاب کننده خرید کتاب

ما با بهره مندی از یک تیم قوی سعی در جلب رضایت شما همراهان عزیز داریم و متعهد هستیم کتاب شما را به هر نقطه از ایران عزیزمان ارسال کنیم. هدف اصلی فروشگاه علاوه بر تخفیف های شگفت انگیز ارسال سریع کتاب به دست شما همراهان عزیز است . علاوه بر این سعی میکنیم در مناسبت های مختلف، تخفیف های فوقالعاده قرار بدیم و قرعهکشیهایی همراه با اهدای جوایز نقدی و غیرنقدی برای شما کتابلندی های عزیز، در نظر بگیریم. اما در ایام و مناسبت های خاص امکان دریافت کدهای تخفیف 50 درصدی خرید کتاب علاوه بر تخفیف های موجود در سایت برای شما عزیزان فراهم شده است. بخش کتابهای انگلیسی و اورجینال سیبوک نیز هیچ حرفی برای گفتن ندارد. در این حالت هیچ نیازی به کسب اجازه از مترجم قبلی نیست و میباید صرفاً از مؤلف اصلی کتاب اجازه دریافت نمود. علاقمندان به مطالعه کتاب و خرید کتاب، هنگامی که میخواهند کتابی را بصورت حضوری خریداری نمایند، کاملا نمی توانند تمامی هم ردیف های آن را مشاهده نمایند و توضیحات آن را بخوانند ولی زمانی که شما در سایت سعی در خرید کتاب دارید می توانید با استفاده از دسته بندی ها، فیلترهای موجود در سایت و همچنین توضیحات تکمیلی هر محصول به راحتی کتابی را که می خواهید انتخاب نمایید، در این قسمت به بعضی از دسته بندی های سایت اشاره خواهیم نمود.  Th is ​po st was w᠎ritten with ketabtala Con​tent G᠎ener at​or Demov er sion.

بازنشر مطالب حتما باید با ذکر منبع باشد.

این نکته بسیار مهم است: در نظر داشته باشید که شما در آغاز صرفاً میخواهید ایده خام موجود در ذهنتان را به کلمات تبدیل کنید و بر روی کاغذ بیاورید. در حالت بعدی، برخی مترجمان وجود دارند که نام آنها در حوزه ترجمه تبدیل به یک برند شده است. همانطور که اشاره کردیم، این مطلب به مرور به کمک کامنتهای کابران تکمیل خواهد شد. پس از پیدا کردن کتاب مورد نظر، آن را به سبد خرید خود اضافه نمایید و مراحل تسویه حساب را تکمیل کنید. شما میتوانید در این فروشگاه کتاب، آثار مشهورترین نویسندگان و برترین انتشارات و همچنین پرفروشترین کتاب ها را در اپلیکیشن و سایت فیدیبو پیدا کنید و با بیش از 50 درصد تخفیف خرید کنید. تمامی اطلاعاتی که در شناسنامه کتاب ذکر خواهد شد به زبان فارسی میبایست آورده شود. بازنشر مطالب حتما باید با ذکر منبع باشد. در انتها لازم به ذکر است که باید ویرایش و لهجه کتاب نیز حتما چک شود.

از انواع دیگر کتاب، کتاب دیجیتالی (e-Book) است که کتاب در قالب بستههای نرمافزاری مانندِ پیدیاف یا ئیپاب ارائه میشود که وسایلی نیز به نام کتابخوان الکترونیکی مانندِ آمازون کیندل برای خواندن آن به کار میرود. کتاب های پزشکی و پرستاری انتشارات جامعه نگر برای دانشجویان پزشکی و پرستاری که به دنبال یادگیری بیشتر و کسب دانش بالا هستند را میتونین با بهترین قیمت از وبسایت کتابلند تهیه کنید. به نظرم لذتی که در خرید حضوری و مراجعه به کتابفروشیهاس تجربهای تکرار نشدنی است، علیالخصوص که برخی از فروشگاههای کتاب فضای بسیار ویژهای دارند و شما با حضور در این مکان حالتون بهتر میشه و سرشار از انرژی مثبت میشین. در موقع چیدن کتابها باید به این نکته توجه کرد که کتابها باید در کنار کتابی مناسب قرار گیرند، بهطوریکه جلد دو کتاب همدیگر را پوشش دهند؛ چرا که در غیر این صورتْ شکلِ کتاب در طول زمان تغییر خواهد کرد؛ از اینرو بهتر است کتابها به ترتیب اندازه در کنار هم قرار گیرند. ترجیحا اطلاعات به درستی وارد شود که هنگام ارسال محصول با مشکل رو به رو نشوید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر برای انتخاب کتاب بودید، میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا به صورت کامل شما عزیزان رو همراهی کنند.

آنچه باید از معلمان خود درباره کتاب می پرسیدید

ساده ترین راه برای دستیابی به هزاران کتاب با قیمت های بسیار پایین، انتخاب انتشارات دهکده زبان است. انتشارات دهکده زبان با بیش از دو دهه تجربه و سابقهی درخشان و خدمت رسانی عالی در راستای فروش عمده کتاب زبان چاپ و انتشارات کتابهای زبان انگلیسی و دیگر زبانهای خارجی، فعالیت خود را آغاز کرده است. شاید برخیها بر این باور باشند که کافی است شما به زبان مقصد و زبان مبدأ تسلط داشته باشید؛ اگر چنین تسلطی داشته باشید به راحتی میتوانید کتابی را ترجمه کنید و آن را آماده چاپ کنید. ممنونیم که با خواندن کتاب، فرهنگ کتابخوانی را بین مردم ترویج میدین. امروزه اکثر افراد با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم کنند و در همین حال بعضی از افراد به فکر سود بردن از این شرایط می باشند و اجناس مورد نیاز مردم را تا حدی که بخواهند گرانتر عرضه میکنند، ولی در مقابل سایت کتابلند همواره در تلاش بوده که با حذف واسطهها قیمت کتاب را تا مقدار قابل توجهای کاهش دهد و عموم جامعه بتوانند از انواع محصولات فرهنگی و کتاب با قیمت مناسب تهیه و استفاده کنند. پیدایش کدکس به قرنِ دوم میلادی بر میگردد که مسیحیان از آن برای نگارش متون مذهبی استفاده میکردند.

عالی خرید کتاب است…

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد خرید اینترنتی کتاب با تخفیف لطفا به بازدید از وب سایت ما.

دیدگاهتان را بنویسید